Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 21, 2020 11:51 - Dam pracę - Gliwice
do negocjacji
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Grupa PERSONNEL INTERNATIONAL jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań personalnych w logistyce magazynowej. Obsługa centrów logistycznych to nie tylko zapewnienie Klientom efektywnego funkcjonowania jednego z najważniejszych ogniw w łańcuchu dostaw. To szereg indywidualnych rozwiązań obniżających koszty i umożliwiających naszym Klientom skupienie się na ich podstawowej działalności.
Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice
 Opis stanowiska
• przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od bezpośredniego przełożonego,
• tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,
• działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy,
• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją personalną kandydatów i pracowników,
• terminowe i kompletne sporządzanie dokumentacji osobowej i przekazywanie do Działu Personalnego firmy,
• pozyskiwanie i bieżąca współpraca z klientami firmy w zakresie rekrutacji pracowników (pośrednicy, kierownicy, brygadziści, pracownicy obsługiwanych projektów),
• rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy,
• planowanie strategii rekrutacyjnej m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań pracodawcy,
• terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.,
• współpraca z urzędami i innymi instytucjami w ramach powierzonych zadań
• efektywna współpraca z innymi działami firmy,
• budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy,
• dbanie o terminowość i rzetelność powierzonych zadań.
Wymagania
• Znajomość języka ukraińskiego lub j.rosyjskiego  w stopniu bardzo dobrym
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej,
 Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
• Znajomość języków obcych:  j.angielski, j.niemiecki
Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy,
• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia, spotkania integracyjne,
• Kartę multisport

Kontakt: Karolina Malec
k.malec@personnel.com.pl
tel:+48324419171

Prosimy o dopisanie klauzli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu