CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Chorzowa i okolicy

Pracaw Ochronie na Islandii OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 18, 2019 12:10 - Dam pracę - Islandia

50.36 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników ochrony do pracy na Islandii.

Wymagamy:
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
(Znajomość języka angielskiego co najmniej B2, wymagamy doskonałych umiejętności komunikacyjnych (pisemnych i ustnych) w języku angielskim)
- świadectwa o niekaralności,
-doświadczenia w ochronie lub w hotelarstwie,
(doświadczenie w pracy w zakresie bezpieczeństwa: preferowane było wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej)
- przedział wiekowy dla kandydatów wynosi od 20 do 50 lat.
- minimalny wymóg wykształcenia to dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny.
- umowa ma zostać podpisana przed wyjazdem pracownika do Islandii.
Zapewniamy:
- islandzką umowę o pracę(kontrakt na minimum 6 miesięcy )
- zakwaterowanie (500 euro miesięcznie po przepracowanym miesiącu , pokoje jedno lub dwu- osobowe z kuchnią i łazienką)
-11,73 euro netto za h pracy,
-42 h w tygodniu,
- firma zapewnia transport do i z miejsca pracy.

Obowiązki:
-ochrona na lotnisku

Wynagrodzenie za godzinę pracy: 1570,76 ISK tj. 11,73 euro netto - 50,36 zł

Agencja zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7
28-100 Busko - Zdrój
tel: 41 370 8018, 882136687
Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677
85673
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
3627
Użytkowników
826
Zarejestrowanych