CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Chorzowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:03 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy wytrawne usługi rolnicze jak i administrujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszystkie wykonywane roboty czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w granicach przewozu postaci albo rzeczy pojazdami, które są zapisane na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju lub sprowadzanie spoza granicy do Lokalny.
95537
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4160
Użytkowników
952
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.